Skip to content Skip to footer

Pedicure IBX

Zabieg pedicure IBX dla paznokci łamliwych, przepiłowanych, osłabionych po zdjęciu stylizacji żelowej, akrylowej lub hybrydowej. Może być również wykonany przed stylizacją paznokci w celu ich ochrony.

IBX System to zabieg dwuetapowy. Działanie pierwszego produktu służy odbudowie osłabionych paznokci, dlatego polega na spajaniu górnych warstw płytki, co zapobiega rozdwajaniu, kruszeniu i łuszczeniu. Paznokcie rosną mocniejsze i gładkie, mają zdrowy połysk oraz naturalny kolor. Dzięki temu, że preparat naprawia poważne uszkodzenia nie tylko na wierzchu płytki, ale też w głębszych warstwach, przyczynia się do stworzenia możliwości naturalnego wzrostu paznokci. Natomiast, drugi produkt IBX System świetnie sprawdza się w roli bazy pod różnego rodzaju stylizacje paznokci.  Tworzy specjalną powłokę ochronną i przyczynia się do redukcji białych plamek, które często powstają na naturalnej płytce paznokcia pod stylizacjami. IBX Repair chroni przed ewentualnym, ponownym uszkodzeniem paznokci.

Wskazania

  • przed stylizacją klasyczną, hybrydową
  • paznokcie zniszczone, cienkie, kruche, łamliwe, rozdwajające się, mające bruzdy lub pęknięcia

Przeciwwskazania do zabiegu dotyczą skóry stóp i paznokci

  • grzybica
  • drożdżyca
  • stany ropne
  • stany infekcyjne
  • stany alergiczne

Zalecenia przed zabiegiem

Należy odstawić odżywki do paznokci na minimum 1-2 tygodnie (szczególnie te z formaldehydami). Natomiast po zabiegu pedicure japońskiego przerwa musi trwać około 1 miesiąca.

Zalecenia po zabiegowe

Po zabiegu należy cieszyć się wzmocnioną i zdrową płytką. 

Do zabiegu używamy jednorazowych pilniczków, polerek oraz kapturków frezowych. Narzędzia metalowe są dokładnie dezynfekowane i sterylizowane w autoklawie.

Seria zabiegowa

IBX System wykonujemy co 7-14-21 dni. Częstotliwość ustalana jest indywidualnie w zależności od stanu płytki paznokcia i kolejnej pielęgnacji. IBX to zabieg całoroczny. To idealne rozwiązanie dla Pań, które chcą cieszyć się zdrowymi paznokciami i kolorem jednocześnie.

Do każdego zabiegu pedicure peeling oraz masaż stóp na kremie GRATIS.