Skip to content Skip to footer

Manicure z przedłużeniem paznokci żelem 

Wypielęgnowane i piękne dłonie są wizytówką każdej dbającej o siebie kobiety. Istnieje kilka metod stylizacji paznokci pozwalających na osiągnięcie elegancko wyglądających paznokci. Manicure żelowy jest jednym z najpopularniejszych obok manicure hybrydowego. 

Manicure żelowy to rodzaj manicure, który wykonywany jest bezpośrednio na płytce paznokcia, lub przedłużanym szablonie. Do wykonania paznokci żelowych wykorzystywany jest specjalny żel utwardzany przy pomocy światła LED. Manicure żelowy jest doskonałym rozwiązaniem dla posiadaczek delikatnych, łamliwych i kruchych paznokci.

Stylizacja wykonana metodą żelową umożliwia przedłużenie paznokci wraz z nadaniem im odpowiedniego kształtu. Paznokcie wykonane metodą żelową wyglądają stosunkowo naturalnie i są bardzo trwałe. W zależności od indywidualnego tempa wzrostu płytki paznokcia, kolejna wizyta wyznaczana jest po ok. 3- 4 tygodniach.

Do zabiegu używamy jednorazowych pilniczków oraz polerek. Narzędzia metalowe są dokładnie dezynfekowane i sterylizowane w autoklawie.

Przeciwwskazania do zabiegu dotyczą skóry dłoni i paznokci

  • grzybica
  • drożdżyca
  • stany ropne
  • stany infekcyjne
  • stany alergiczne

Do każdego zabiegu manicure peeling oraz masaż dłoni na kremie GRATIS.