Skip to content Skip to footer

Manicure IBX

IBX System to rewolucyjny produkt  działający wzmacniająco i odbudowująco na płytkę paznokci. Za jego innowacyjnością stoi opatentowana formuła, która pozwala na ochronę paznokci od środka.

IBX System to zabieg dwuetapowy. Działanie pierwszego produktu służy odbudowie osłabionych paznokci, dlatego polega na spajaniu górnych warstw płytki, co zapobiega rozdwajaniu, kruszeniu i łuszczeniu. Paznokcie rosną mocniejsze, dłuższe i gładkie, mają zdrowy połysk oraz naturalny kolor. Dzięki temu, że preparat naprawia poważne uszkodzenia nie tylko na wierzchu płytki, ale też w głębszych warstwach, przyczynia się do stworzenia możliwości naturalnego wzrostu paznokci. Natomiast, drugi produkt IBX System świetnie sprawdza się w roli bazy pod różnego rodzaju stylizacje paznokci.  Tworzy specjalną powłokę ochronną i przyczynia się do redukcji białych plamek, które często powstają na naturalnej płytce paznokcia pod stylizacjami. IBX Repair chroni przed ewentualnym, ponownym uszkodzeniem paznokci.

Do tej pory, dla odżywienia paznokci, konieczne było zdjęcie stylizacji i zrobienie przerwy na stosowanie odżywek. Teraz oferujemy usługę, dzięki której można już po pierwszym zabiegu wzmocnić płytkę, a co równie ważne – zrobić to bezpośrednio przed nałożeniem  hybrydy lub lakieru klasycznego. Nie trzeba już wybierać.

Wskazania

  • przed stylizacją klasyczną, hybrydową
  • paznokcie zniszczone, cienkie, kruche, łamliwe, rozdwajające się, mające bruzdy lub pęknięcia

Przeciwwskazania do zabiegu dotyczą skóry dłoni i paznokci

  • grzybica
  • drożdżyca
  • stany ropne
  • stany infekcyjne
  • stany alergiczne

Zalecenia przed zabiegiem

Należy odstawić odżywki do paznokci na minimum 1-2 tygodnie (szczególnie te z formaldehydami). Natomiast po zabiegu manicure japońskiego przerwa musi trwać około 1 miesiąca.

Zalecenia po zabiegowe

Po zabiegu należy cieszyć się wzmocnioną i zdrową płytką. 

Do zabiegu używamy jednorazowych pilniczków oraz polerek. Narzędzia metalowe są dokładnie dezynfekowane i sterylizowane w autoklawie.

Seria zabiegowa

IBX System wykonujemy co 7-14-21 dni. Częstotliwość ustalana jest indywidualnie w zależności od stanu płytki paznokcia i kolejnej pielęgnacji. IBX to zabieg całoroczny. To idealne rozwiązanie dla Pań, które chcą cieszyć się zdrowymi paznokciami i kolorem jednocześnie.

Do każdego zabiegu manicure peeling oraz masaż dłoni na kremie GRATIS.