Skip to content Skip to footer

Manicure japoński

Japoński manicure jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które mają kłopot z cienkimi, kruchymi, rozdwajającymi się paznokciami, które pragną, by ich dłonie zawsze wyglądały świeżo i elegancko. To także jeden z ulubionych zabiegów, wybieranych przez mężczyzn.

Manicure japoński – nadaje płytce naturalny blask różowej perły, zasila ją w składniki naturalne, witaminy A, E, H, prowitaminę B5, keratynę, pyłek pszczeli i krzemionkę z morza japońskiego. Technologia ta pobudza krążenie krwi, wspiera zdrowy wzrost paznokci, prowadzi do ich wzmocnienia i wzbogaca w niezbędne witaminy. Zapobiega rozdwajaniu i łuszczeniu się płytki, regeneruje oraz odżywia.

Do zabiegu używamy jednorazowych pilniczków oraz polerek. Narzędzia metalowe są dokładnie dezynfekowane i sterylizowane w autoklawie.

Przeciwwskazania do zabiegu dotyczą skóry dłoni i paznokci

  • grzybica
  • drożdżyca
  • stany ropne
  • stany infekcyjne
  • stany alergiczne

Seria zabiegowa

Stosowanie manicure japońskiego, jako kuracji wzmacniającej wymaga wykonania około 5-6 zabiegów w odstępach około 2 tygodni, choć już po 2 pierwszych widać dużą różnicę. Manicure poleca się także jako zabieg wzmacniający płytkę po zdjęciu lakieru hybrydowego lub masy żelowej.

Zalecenia przed zabiegiem

W przypadku, gdy nie występują przeciwwskazania możemy przystąpić do przeprowadzenia zabiegu.

Zalecenia po zabiegu

Bezpośrednio po zabiegu nie zaleca się kontaktu z wodą przez okres około 2 godzin. Dla maksymalnego efektu odżywczego zaleca się powstrzymanie od malowania paznokci lakierem.

Do każdego zabiegu manicure peeling oraz masaż dłoni na kremie GRATIS.